sąveikumas

sąveikumas
sąveikumas statusas T sritis informatika apibrėžtis Kelių sistemų, kompiuterių arba programų gebėjimas keistis duomenimis ir pasinaudoti tais duomenimis. Paprastai šis apibūdinimas taikomas nevienarūšiams arba skirtingų gamintojų sukurtiems gaminiams. atitikmenys: angl. interoperability ryšiai: sinonimas – interaktyvumas

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas . . 2008.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • sąveikumas — statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sistemų, karinių dalinių gebėjimas teikti paslaugas ir jas priimti iš kitų sistemų, dalinių ar pajėgų ir taip veiksmingai dirbti kartu. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interoperabilite šaltinis NATO… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sąveikumas — statusas Aprobuotas sritis Gynyba apibrėžtis Gebėjimas veikti sutartinai, nuosekliai ir veiksmingai siekiant taktinių, operacinių ir strateginių sąjungininkų tikslų. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interopérabilité šaltinis NATO… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • sąveikumas — statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sistemų, dalinių ar pajėgų galėjimas teikti ar priimti paslaugas iš kitų sistemų, dalinių ar pajėgų ir naudoti šias paslaugas taip, kad apsikeitus būtų galima efektyviai veikti kartu. atitikmenys: angl.… …   NATO terminų aiškinamasis žodynas

  • sąveikumas — dkt. Pasirašýtu komunikatù bùs pademonstrúotas trijų̃ šalių̃ kari̇̀nių pajėgų̃ sąveikùmas ir sugebėjimas tolýgiai pasidalýti tarptauti̇̀nę atsakomýbę …   Bendrinės lietuvių kalbos žodyno antraštynas

  • geležinkelių sistemos sąveikumas — statusas Aprobuotas sritis geležinkelių transportas apibrėžtis Geležinkelių sistemos gebėjimas sudaryti sąlygas saugiam ir nenutrūkstamam geležinkelių transporto eismui. Šis gebėjimas priklauso nuo visų norminių, techninių ir eksploatacinių… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • erdvinių duomenų ir naudojimosi jais paslaugų sąveikumas — statusas Aprobuotas sritis kartografija apibrėžtis Galimybė be daugkartinio žmogaus įsikišimo sujungti erdvinių duomenų rinkinius ir tarpusavyje suderinti naudojimosi erdviniais duomenimis paslaugas taip, kad būtų gautas darnus rezultatas ir… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • interoperabilite — sąveikumas statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sistemų, karinių dalinių gebėjimas teikti paslaugas ir jas priimti iš kitų sistemų, dalinių ar pajėgų ir taip veiksmingai dirbti kartu. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interoperabilite… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • interoperability — sąveikumas statusas T sritis Gynyba apibrėžtis Sistemų, karinių dalinių gebėjimas teikti paslaugas ir jas priimti iš kitų sistemų, dalinių ar pajėgų ir taip veiksmingai dirbti kartu. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interoperabilite… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • interoperability — sąveikumas statusas Aprobuotas sritis Gynyba apibrėžtis Gebėjimas veikti sutartinai, nuosekliai ir veiksmingai siekiant taktinių, operacinių ir strateginių sąjungininkų tikslų. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interopérabilité šaltinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • interopérabilité — sąveikumas statusas Aprobuotas sritis Gynyba apibrėžtis Gebėjimas veikti sutartinai, nuosekliai ir veiksmingai siekiant taktinių, operacinių ir strateginių sąjungininkų tikslų. atitikmenys: angl. interoperability pranc. interopérabilité šaltinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”